PVP events

اطلاع رسانی مسابقات و اونت های سرور
ارسال پست
Linuxs
پست: 203
تشکر کرده: 10
تشکر شده: 146

PVP events

پست توسط Linuxs » شنبه 25 آذر 1396, 10:21 pm

🎬 با سلام خدمت تمامی بازیکنان wow 3.3.5  پارسی زبان ، سرور مکس وو برای جذابیت بیشتر سرور قصد انجام اونت های بسیار همراه با جوایز نفیس را خواهد داشت 

 ⚔️ یکی از این اونت ها Battle Ground روزانه می باشد که در ۲ زمان ۳۰ دقیقه ای در روز برای استفاده تمامی افراد با قوانین مقررات خاص صورت خواهد گرفت.

🎖🎖🎖بعلت تعداد بالای این مسابقات در هفته و ماه جوایز این مبارزات برای افرادی خواهد بود که بیشترین قتل Kill و کمک asis را پس از اتمام این 45 دقیقه داشته باشند  و به آنان متریال هایی برای تهیه سوکت ، اینچنت ، گلد  داده خواهد شد.

♻️ سرور مکس وو به منظور بالا تر بردن سطح این مسابقات توضیحات کاملی از تمامی زمین های مبارزه Battle Grounds در فروم خود نیز قرار داده است که می توانید از آن بهره مند گردید :

http://forum.maxwow.ir/viewforum.php?f=34

🛡 هدف اصلی از برگزاری این مسابقات برنامه ریزی برای مسابقات PVP جمعه ها می باشد که ما قصد داریم هر هفته یک مسابقه به سبک آرنا دو به دو یا سه به 3 برگذار نماییم و  این آرنا ها فقط برای 2 ماه اول با آیتم ست Furious Gladiator's و غیر ست Non-set Wrathfull و فقط  با نهایت اختلاف 100 عدد GS نصبت به تیم مقابل برگذار خواهد شد که ترینکت و Weapon خواهد بود. با توجه به این موضوع کسانی که تازه وارد سرور خواهند شد هیچگونه مشکلی با  کسانی که دارای سطح آیتم بالا تری هستند نخواهند داشت.

🏆جوایز مسابقات آرنا هفتگی به مراتب بهتر بوده و شامل  آیتم ست ،مونت ها و تعدادی جم Gem برای خرید و استفاده از امکانات سایت به شما تعلق خواهد گرفت.

🎫 به منظور سریعتر رسیدن به سطح مورد نظر برای این مسابقات ما تمامی ضرایب دریافت  آنر Honor به چند برابر افزایش داده ایم تا بتوانید با هربار شرکت در این مسابقات جزو 3 نفر اول برای دریافت جوایز نیستید شما نیز  به نصیب نمانید و با دریافت امتیاز بالا سریعتر آیتم های خود را تهیه کنید به مرور زمان این سطح آیتم ها به Relentless و Wrathfull ارتقاع خواهد یافت و تا ابتدا سال آینده هرکس مجاز به شرکت به آیتم دلخواه خود خواهد گردید.

🏆اعلان دقیق تمامی جوایز بصورت هفتگی در چنل تلگرام و فروم مکس وو اعلان خواهد گشت.

🚫 قوانین این battle Ground ها :

⌚️ این 2 زمان بصورت  بعد از ظهر و شب برگذار  خواهد شد که با  اعلان در سرور شما قادر به ارسال پیغام به گیم مستر برای دعوت شما خواهد بود.
💊 چگونگی قرار گیری تیم ها بصورت کاملاً عادلانه بر اساس سطح آیتم خواهد بود و تعداد نیز قطعاً مساوی خواهد بود .

 برای جذابیت بیشتر این مبارزات و راحت تر بودن بازیکنان تازه وارد به سرور  تا پایان بهمن ماه استفاده از هرگونه آیتم Set Wrathfull و آیتم های لجندری مانند شادومورن ممنوع می باشد و بازیکنانی که بجز این آیتم ها آیتم دیگری ندارند با گزارش بوسیله Ticket در بازی آیتمی با یک سطح پایین تر به آنان تعلق خواهد گرفت و بازیکنان می توانند در دیگر ساعات از آیتم های اصلی خود استفاده کنند.

🚯هرگونه تبانی دارای 24 ساعت بن و هرگونه رها کردن هیرو در این مبارزات و تلف کردن وقت دیگران بن از 1 روز شرکت در این مسابقات خواهد بود و با تکرار مجدد مجازاتی سنگین تر نصیب افراد متخلف خواهد گشت. 

📞 اگر شما یک گروه چند نفره و خواهان شرکت در مسابقه هستید گیم مستر سعی در بر قراری عدالت خواهد کرد و حدالمقدور سعی در قرار دادن شما در گروه دوستان خود خواهد بود اما توجه داشته باشید این گروه ها نباید بیشتر از 3 نفر باشد
🔒 انتخاب زمین مبارزه بر عهده گیم مستر و بر اساس تعداد بازیکنان شرکت کننده در این مسابقات می باشد .

 🔞  احترام گذاشتن به تمامی افراد اعم از افراد بی تجربه و بی مهارت و چه گیم مستر الزامیست و در صورت گزارش هرگونه توهین در چت های عمومی قابل مشاهده برای بیش از 1 نفر دارای مجازات خواهد بود.

⏳ زمان دعوت توسط گیم مستر 10 دقیقه می باشد و اگر کسی پس از این زمان قصد پیوستن به مسابقات را داشت می تواند سریعاً تیکت گذارد و یا در چت های عمومی dalaran/ و یا trade/ با ارسال یک پیام درخواست پیوستن و دعوت شدن کند.
  تمامی جوایز پس از اتمام مسابقه 45 دقیقه ای به 3 بازیکن برتر اهدا خواهد گردید.

🔇 از ایجاد هرگونه مزاحمت اعم از تیکت های بیخود و یا تکرار چت در کانال های عمومی بازی اکیداً خود داری کنید زیرا گیم مستر مجاز به ساکت کردن شما Mute خواهد بود.
Linuxs
پست: 203
تشکر کرده: 10
تشکر شده: 146

Re: PVP events

پست توسط Linuxs » یک شنبه 29 مهر 1397, 4:35 pm

با سلام خدمت دوستان , از تاریخ ۲۹ مهر ۹۷  به بعد این اونت مجدداَ در اکثر روز های هفته ۱۸ الی ۱۸:۳۰ و ۲۲ الی ۲۲:۳۰  برگذار خواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “اونت ها”