قوانین و مقررات کلی سرور

قوانین و مقررات سرور، انجمن و پنل کاربری
ارسال پست
نمایه کاربر
Admin
Game master
پست: 8
تشکر کرده: 268
تشکر شده: 6

قوانین و مقررات کلی سرور

پست توسط Admin » پنج شنبه 1 شهریور 1397, 4:14 pm

مسائل پیرامون سرقت :
- سرور تمامی ریدها بجز گیلد ها ( گیدها قوانین مخصوص به خود را دارند ) را به منظور جلوگیری از هرگونه نینجا ، سرقت و ... تحت نظر دارد و برخورد لازم به شرح ذیل با وی انجام خواهد شد : 
بن کردن فرد مجرم و حذف آیتم از کرکتر وی ( درصورت در احتیار داشتن مستندات کافی ) 
* مستندات مورد نیاز :برای این امر تعداد قابل توجهی از افراد باید با داشتن مدارک مستند تصویری ( اسکرین شات و ... ) اقدام به گزارش از طریق تیکت نموده و لینک آپلود عکس را در تیکت قرار دهند ( آپلود فقط در سایت Picofile.com ) تعداد تیکت ها باید در رید 10 نفره بیشتر از 3 نفر و در رید 25 نفره بیشتر از 6 نفر باشد.

- اگر قصد ترید با پلیری را دارید برای جلوگیری از هر گونه دزدی قبل از ترید از صفحه خود اسکرین شات بگیرید ، در صورت سرقت از شما سریعا تیکت کنید ترید شما بررسی خواهد شد و فرد مجرم بن خواهد گشت.


فرهنگی و اجتماعی :
- به منظور بالا رفتن سطح فرهنگی سرور در صورت مشاهده هرگونه فحاشی ، بحث سیاسی و تشویش اذهان در چت های عمومی برای بار های نخست فرد مجرم از 10 تا 10000 دقیقه بنا به صلاحدید گیم مستر بی صدا ( Mute ) خواهد شد. در صورت تکرار مکرر کاراکتر بن خواهد شد.

- از انتخاب اسامی رکیک و توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران خودداری فرمائید . در صورت مشاهده، برخورد اجتناب ناپذیری صورت خواهد گرفت ( این مجازات بر اساس صلاحدید گیم مستر می تواند حتی بن شدن آی پی شما نیز باشد ).

- در صورت مشاهده اسپم و تکرار زیاد در چت های عمومی کاراکتر متخلف به حالت میوت در خواهد آمد.

- در صورت اسپم تیکت بی مورد شما به مدت 1 الی 3 روز بن خواهید شد.

- هرگونه تبلیغات خارج محدوده سرور خلاف قوانین شناخته شده و آی پی فرد متخلف بن و کاراکتر وی تحت تصرف سرور در خواهد آمد.


چیت :
- بدین منظور سرور یک آنتی چیت قوی و کاربردی را فعال نموده که جلو هرگونه چیت اسپید ، تلپورت ، ترید ، فکشن ، پرواز ( FLY ) و ... را از افراد متخلف صلب خواهد نمود و پس از تکرار با تعداد بالا کاراکتر بصورت خودکار بن خواهد شد.لازم به ذکر است تمامی حوادث سرور از جمله فارم کردن با بات ها ، ترید گلد غیر مجاز و ... زیر نظر گیم مسترهای ماست و برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.


قوانین پلیر به پلیر PVP :
- هرگونه تبانی در آرنا ممنوع حتی در پایین ترین سطح ریتینگ ها ( در صورت مشاهده افراد متخلف بصورت تنبیهی بن و تیم آرنا آنها خذف خواهد شد ).

- هرگونه تبانی در بتل گراند از جمله ساکن گذاشتن هیرو ( AFK ) ، کیل تریدینگ ( کشتن مکرر بصورت تبانی ) ، یک طرفه کردن بتل به نفع دوستان و ... جرم محسوب شده و بنا به صلاحدید گیم مستر قاضی شما جریمه خواهید شد ( این جریمه ممکن است حتی بن شدن آی پی شما باشد ).


مسائل امنیتی :
- مسئولیت حفاظت از اطلاعات اکانت با خود پلیر میباشد و سرور هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد . پس در حفاظت از اطلاعات اکانت خود کوشا باشید.
بدین منظور برای سهولت کاربران عزیز سیستم ورود دو مرحله با رمز یکبار مصرف در پنل کاربری شما تعبیه شده که امنیت اکانت شما را چندین برابر افزایش می دهد.

- سرور در قبال هر گونه خرید و فروش خارج از محیط سرور ( سیستم خرید و فروش پنل کاربری ) هیچ مسئولیتی ندارد و ضرر و زیان و عواقب خرید و فروش خارج از سایت maxwow.ir  تماما بر عهده ی بازیکنان طرف معامله می باشد.
ارسال پست

بازگشت به “قوانین و مقررات”